Mitto Plastik ve Geri Dönüşüm | Dünyamız İçin Geri Dönüştürüyoruz Mitto Plastik ve Geri Dönüşüm | Jeomembran İmalatı

Mitto Plastik ve Geri Dönüşüm - HakkımızdaMİTTO PLASTİK, kurumsal yapısı, kaliteli ve stabil nitelikteki ürünleri ile İkincil Plastik Hammadde tedariği sağlamaktadır. Fabrikamızda, tıbbi atık poşetleri, evsel atık poşetleri, madencilikte ve çevrede atık su barajlarının korunmasını sağlamak amacıyla jeo-membran üretimi yapılmaktadırMİTTO PLASTİK; ambalaj atıklarının geri kazanılması ile çöp depo yerinden tasarruf sağlandığı gibi, atığın toplanması, taşınması, üretime hazırlanması ve üretimde kullanılması işleri ile ekonomiye önemli bir dolaşım ilavesi sağlamaktadır.
 

VİZYON

Profesyonel, eğitimli, motive personelimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, büyümenizi sürdürürken sizin işlerinizde karşınıza çıkabilecek engelleri kaldırmak ve böylelikle müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.
 

MİSYON

Kanunlara, yönetmeliklere ve ticari etiklere uygun davranarak işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek müşterilerimizin sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye de örnek gösterilen bir şirket olmak.